ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Uzdrowisko Rymanów” S. A. w Rymanowie-Zdroju zatrudni Specjalistę ds. kadr
praca : oferty pracy
2023.11.21

Uzdrowisko Rymanów” S. A. w Rymanowie-Zdroju zatrudni Specjalistę ds. kadr

Wymagania:
• wykształcenie wyższe (administracja, zarządzanie),
• mile widziane doświadczenie w administracji kadrowej,
• praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy,
• umiejętność obsługi pakietu MS Office,
• odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• empatia, komunikatywność i samodzielność,
• dyspozycyjność,
• umiejętność pracy w zespole.
Mile widziana znajomość systemu kadrowo-płacowego Komadres.

Obowiązki:
• kompleksowa obsługa kadrowa pracowników,
• wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym,
• całokształt spraw związanych z zatrudnianiem oraz zwalnianiem pracowników,
• prowadzenie akt osobowych, monitorowanie absencji,
• udział w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, w tym redagowanie ogłoszeń i wybór efektywnych źródeł publikacji,
• monitorowanie ważności badań medycyny pracy oraz kończących się umów o pracę,
• obsługa PPK i ZFŚS,
• analiza i rozliczanie czasu pracy, tworzenie niezbędnych zestawień do wyliczeń wynagrodzeń,
• tworzenie umów cywilnoprawnych,
• organizacja szkoleń pracowniczych oraz monitorowanie ważności uzyskanych uprawnień,
• ścisła współpraca z działem płac, BHP oraz kancelarią prawną,
• przygotowanie raportów, analiz, zestawień kadrowych oraz sprawozdań do GUS,
• praca na raportach,
• monitorowanie zmian w prawie i wsparcie przy ich implementacji w Spółce.
Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas zastępstwa z możliwością dalszej kontynuacji współpracy.
Osoby zainteresowane proszone są o złożenie CV wraz z klauzulą RODO w terminie do 30. 11. 2023 r. na adres e-mail: kadry uzdrowisko-rymanow. com. pl
Prosimy o wydrukowanie i wypełnienie niezbędnej do procesu rekrutacji klauzuli RODO dostępnej na naszej stronie internetowej pod adresem:
http://uzdrowisko-rymanow. com. pl/uzdrowisko/wp-content/uploads/2018/pliki/klauzulaRODO. pdf
Pełna treść oferty znajduje się na stronie Uzdrowisko Rymanów S. A. w zakładce Ogłoszenia

Rymanów-Zdrój
gmina Rymanów, powiat krośnieński, woj. podkarpackie
Inne ogłoszenia użytkownika
dom i ogród : instalacje

Wanna do kąpieli, niecka wykonana z laminatu.

Zarząd „Uzdrowisko Rymanów” S. A. z siedzibą w Rymanowie - Zdroju, ul. Zdrojowa 48, 38-481 Rymanów - Zdrój, ogłasza sprzedaż wanien do kąpieli, niecka wykonana

10 PLN
ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów LO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWELO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓWCZĘŚCI SAMOCHODOWE