ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Tartacznik
praca : oferty pracy
2024.01.06

Tartacznik

Firma TARTAK GOLCOWA, poszukuje pracownika na stanowisko Tartacznik.
Poszukujemy osoby z doświadczeniem lub zainteresowaną podjęciem pracy przy obróbce drewna.

Obowiązki:
• Obsługa wózka widłowego, ładowarki teleskopowej
• Obsługa maszyn tartacznych i narzędzi do obróbki drewna
• Obsługa ostrzałki pił taśmowych
• Prace związane z cięciem, sortowaniem i pakowaniem drewna
• Zapewnienie utrzymania czystości i porządku na terenie tartaku
• Współpraca z zespołem w celu efektywnej organizacji pracy

Wymagania:
• Posiadanie ważnych uprawnień I WJO lub chęć ich wyrobienia
• Doświadczenie w pracy na tartaku mile widziane, choć nie jest konieczne - chęć nauki zawodu wystarczy
• Zdolność pracy w zespole oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności
• Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres email: biuro tartakgolcowa. pl lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem 781783588
Zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Golcowa
gmina Domaradz, powiat brzozowski, woj. podkarpackie
CZĘŚCI SAMOCHODOWELO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWEZŁOMOWANIE POJAZDÓW - BrzozówLO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW