ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Specjalista ds. wdrożeń i rozwoju produktu
praca : oferty pracy
2023.12.12

Specjalista ds. wdrożeń i rozwoju produktu

Firma Polsal Sp. z o. o. z siedzibą w Brzozowie zatrudni osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków
• Monitorowanie oraz wdrażanie dokumentacji i specyfikacji na artykuły produkowane przez przedsiębiorstwo oraz przekazywanie ich do odpowiednich działów
• Przygotowanie planu aktualizacji niezbędnych badań i testów na produkowane artykuły
• Koordynacja i aktualizacja danych związanych z dokumentacją, charakterystyką produktów, badaniami i testami na artykuły w systemach informatycznych
• Przygotowywanie oraz nadzór nad audytem ISO 28000
• Obsługa wewnętrznych systemów klienta
• Tłumaczenia

Podstawowe wymagania:
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu bardzo dobrym
• Znajomość pakietu OFFICE
• Dobra organizacja pracy
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Gotowość do wyjazdów służbowych
• Umiejętność pracy w zespole
• Sumienność i odpowiedzialność
• Zdolność analitycznego myślenia
• Znajomość podstaw rysunku technicznego

Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Ciekawą pracę w firmie o ustalonej pozycji rynkowej
• Wsparcie doświadczonej kadry
• Odpowiednie narzędzia pracy
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: info polsal. com. pl lub składanie osobiście w siedzibie firmy - Brzozów, ul. Rzeszowska 10.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Brzozów
gmina Brzozów, powiat brzozowski, woj. podkarpackie
praca : oferty pracy

Palacz kotłów CO

Firma Polsal sp. z o. o. z siedzibą w Brzozowie zatrudni osobę na stanowisko: Palacz kotłów CO Zakres obowiązków: - Odpowiedzialność za utrzymanie i ko

Brzozów
praca : oferty pracy

Kierownik d/s zaopatrzenia i zbytu

Firma Polsal Sp. z o. o. z siedzibą w Brzozowie zatrudni osobę na stanowisko: Kierownik d/s zaopatrzenia i zbytu Zakres obowiązków: • opracowanie i skład

Brzozów
praca : oferty pracy

Kierownik utrzymania ruchu

Firma Polsal Sp. z o. o. z siedzibą w Brzozowie zatrudni osobę na stanowisko: Kierownik utrzymania ruchu Zakres obowiązków: • Zapewnienie ciągłości i bez

Brzozów
LO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW CZĘŚCI SAMOCHODOWEZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów