ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Pracownik Produkcyjny z uprawnieniami UDT
praca : oferty pracy
2024.03.27

Pracownik Produkcyjny z uprawnieniami UDT

KROSNO GLASS S. A. lider w Polsce w produkcji i sprzedaży szkła użytkowego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
-nadzór nad procesem sporządzania zestawu,
-kontrola pracy maszyn i urządzeń,
-mieszanie i dozowanie surowców.

Wymagania:
-wykształcenie zasadnicze,
-uprawnienia UDT
-dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę w atmosferze współpracy,
- system premiowy,
- niezbędne narzędzia pracy,
- bogaty pakiet świadczeń

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą formularza dostępnego pod adresem:
https://system. erecruiter. pl/FormTemplates/RecruitmentForm. aspx WebID 191afb42cc174dff8e15b5fa25bc5c5c

lub drogą mailową:
kadry krosno. com

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową
https://www. krosno. com/

Krosno
gmina Krosno, powiat Krosno, woj. podkarpackie
praca : oferty pracy

Inżynier automatyki

KROSNO GLASS S. A. lider w Polsce w produkcji i sprzedaży szkła użytkowego, poszukuje kandydatów na stanowisko Inżynier automatyki (miejsce pracy: Krosno)

Krosno
praca : oferty pracy

Inżynier Konstruktor

Lider w Polsce w produkcji i sprzedaży szkła użytkowego poszukuje kandydatów na stanowisko: Inżynier konstruktor Miejsce pracy: Krosno Do podstawowych obow

Krosno
praca : oferty pracy

Konserwator automatyki

KROSNO GLASS S. A. lider w Polsce w produkcji i sprzedaży szkła użytkowego, poszukuje kandydatów na stanowisko: Konserwator automatyki Do podstawowych ob

Krosno
CZĘŚCI SAMOCHODOWEZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW LO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE