ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM
praca : oferty pracy
2023.11.27

PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Grupa WIPMEB sp. z o. o. jest producentem i dystrybutorem mebli, działającym zarówno na rynku polskim jak i licznych rynkach zagranicznych. Zatrudnimy pracownika na stanowisko: pracownik działu handlowego z j. niemieckim.

Zakres obowiązków:
• Obsługa klienta,
• Realizowanie planów sprzedażowych,
• Przygotowywanie oraz prezentowanie ofert handlowych dla klientów,
• Wdrażanie nowych produktów na platformy sprzedażowe,
• Rozwój i udoskonalanie już istniejących ofert produktowych,
• Monitorowanie rynku i działań konkurencji,
• Wdrażanie kampanii marketingowych.

Oczekujemy
• Chęci do zdobywania nowej wiedzy oraz umiejętności,
• Biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie oraz piśmie,
• Wykształcenia min. średniego,
• Dobrej organizacji pracy oraz umiejętności pracy w zespole,
• Znajomości obsługi komputera, a zwłaszcza pakietu MS Office,
• Dobrych zdolności komunikacyjnych,

Mile widziane:
• Znajomość oprogramowania typu ERP i narzędzi e-commerce,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Oferujemy:
• Umowę o pracę od 1 dnia zatrudnienia,
• Stałe wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję od sprzedaży
• Premie uznaniowe za zaangażowanie oraz terminowość,
• Pakiet benefitów – dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego,
• Wsparcie w rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz wydarzeniach branżowych,

Wyślij do nas swoje CV na adres rekrutacja wipmebgroup. pl wpisując w tytule pracownik działu handlowego z j. niemieckim

Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej rekrutacji przez WIPMEB Sp. z o. o. z siedzibą w Krośnie, ul. Powstańców Warszawskich 14, 38-400 Krosno, NIP: 6842550856, REGON: 180384564.
Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonym CV dla celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi organizowanymi przez Spółkę WIPMEB Sp. z o. o. z siedzibą w Krośnie, ul. Powstańców Warszawskich 14, 38-400 Krosno, NIP: 6842550856, REGON: 180384564,

Krosno
gmina Krosno, powiat Krosno, woj. podkarpackie
(pokaż informacje kontaktowe...)
Inne ogłoszenia użytkownika

Referent ds. danych produktowych

WipmebGroup poszukuje pracownika na stanowisko: Referent ds. danych produktowych. Twój zakres obowiązków: - obsługa i wprowadzania danych do różnych systemów

Krosno

Specjalista ds. obsługi klienta

Grupa Wipmeb jest producentem i dystrybutorem mebli, działającym zarówno na rynku polskim jak i licznych rynkach zagranicznych. Szukamy pracownika na stanowisk

Krosno

Specjalisty ds. obsługi klienta z językiem francuskim

Grupa WIPMEB sp. z o. o. jest producentem i dystrybutorem mebli, działającym zarówno na rynku polskim jak i licznych rynkach zagranicznych. Zatrudnimy pracownik

Krosno
LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓWLO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów CZĘŚCI SAMOCHODOWE