ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) PRACA W PRALNI
praca : oferty pracy
2023.11.07

PRACA W PRALNI

W związku z rozbudową zespołu prowadzimy rekrutację na stanowisko obsługa pralni.
Zatrudnimy Kobietę 35+ ( mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności ).
Opis stanowiska pracy:
- Przyjmowanie odzieży,
- pranie odzieży,
- prasowanie odzieży,
- pakowanie i wydawanie odzieży,

Wymagania:
- dokładność,
- uczciwość,
- punktualność,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- miła aparycja,
- umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność,
- sumienność w wykonywaniu powierzonych czynności,

MIEJSCE PRACY: Krosno

WYMIAR CZASU PRACY: Praca na pełny etat.

Oferujemy:
Umowę o pracę
Stabilne zatrudnienie
Szkolenie stanowiskowe
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Kontakt: Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie CV na adres email podany w ogłoszeniu.

Krosno
gmina Krosno, powiat Krosno, woj. podkarpackie
(pokaż informacje kontaktowe...)
LO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWEZŁOMOWANIE POJAZDÓW - BrzozówCZĘŚCI SAMOCHODOWELO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW