ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) OPERATOR WTRYSKARKI
praca : oferty pracy
2024.04.18

OPERATOR WTRYSKARKI

Firma ZTS ArtGos S. A. poszukuje dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Operatora Wtryskarki. Jeśli masz doświadczenie w obszarze produkcji, jesteś gotów do pracy na zmiany i chcesz dołączyć do naszego zespołu, to ta oferta jest dla Ciebie!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa maszyn produkcyjnych (wtryskarek) wytwarzających tworzywa sztuczne;
- realizacja planów produkcyjnych i utrzymanie wysokiej wydajności produkcji;
- kontrola jakości wyrobów;
- pakowanie, metkowanie i miksowanie produktów.

OCZEKIWANIA:
- gotowość do nauki i doskonalenia umiejętności zawodowych
- samodzielność i dokładność w działaniu
- bardzo dobra organizacja czasu pracy
- umiejętność pracy w zespole
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- doświadczenie w obszarze obsługi wtryskarek będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- praca od poniedziałku do piątku
- pakiet socjalny
- ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji na podany adres e-mail. W tytule proszę podać nazwę stanowiska. Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami. Prosimy o zapoznanie się i dołączenie do CV podpisanej klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy, która znajduje się na naszej stornie internetowej w zakładce Kariera.

Brzozów
gmina Brzozów, powiat brzozowski, woj. podkarpackie
praca : oferty pracy

PRACA NA WYDZIALE PRODUKCYJNYM

Firma ZTS ArtGos S. A. poszukuje dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Operatora Wtryskarki. Jeśli masz doświadczenie w obszarze produkcji, jesteś got

Brzozów
CZĘŚCI SAMOCHODOWELO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWELO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓWZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów