ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Nabór na stanowisko Specjalista ds. kadr/ Inspektor ds. księgowości
praca : oferty pracy
2023.12.28

Nabór na stanowisko Specjalista ds. kadr/ Inspektor ds. księgowości

Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Miejscu Piastowym
poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kadr/ Inspektor ds. księgowości
Miejsce pracy: Miejsce Piastowe
Zakres obowiązków na stanowisku Specjalista ds. kadr
• kompleksowa obsługa kadrowa pracowników
• prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
• sporządzanie dokumentów kadrowych w związku z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy
• ewidencja i rozliczanie czasu pracy, urlopów pracowniczych i innych nieobecności
• sporządzanie rozliczeń z GUS, PFRON
• sporządzanie raportów i zestawień w zakresie kadr
• weryfikacja danych oraz ich aktualizacja w systemie kadrowym
• przygotowywanie dokumentów oraz informacji na potrzeby kontroli

Zakres obowiązków na stanowisku Inspektor ds. księgowości
• sprawdzanie i wprowadzanie do systemu kasowego raportów kasowych,
• sprawdzanie pod względem merytorycznym i rachunkowym miesięcznych raportów fiskalnych z wpłatami gotówkowymi i bezgotówkowymi,
• sprawdzanie pod względem merytorycznym lub formalno-rachunkowym wybranych dokumentów księgowych np. rachunków lub faktur od kontrahentów medycznych,
• przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi wynikające z zatwierdzonych dowodów księgowych,
• przygotowywanie korespondencji z kontrahentami,
• pomoc w zestawieniu danych do wystawienia faktury,
• pomoc w segregacji i archiwizacji dokumentów,
• pomoc w pracach przy inwentaryzacji majątku zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami,
• rozliczanie delegacji pracowników pod względem formalnym i rachunkowym,
• wsparcie Głównej Księgowej w bieżących pracach.
Dokumenty aplikacyjne należy przesłać pocztą w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Specjalista ds. kadr/ Inspektor ds. księgowości” na adres:

ul. Dworska 14
38-430 Miejsce Piastowe

lub przesłać w wersji elektronicznej na adres spgzoz2 wp. pl do dnia 10 stycznia 2024 r.

123 PLN

Miejsce Piastowe
gmina Miejsce Piastowe, powiat krośnieński, woj. podkarpackie
praca : oferty pracy

Nabór na stanowisko Fizjoterapeuta

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Miejscu Piastowej ogłasza nabór na stanowisko: Fizjoterapeuta Szczegóły na stronie in

123 PLN
praca : oferty pracy

Nabór na stanowisko Pielęgniarka/Pielęgniarz

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Miejscu Piastowym ogłasza nabór na stanowisko Pielęgniarka/Pielęgniarz. Wymagania: • a

LO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓWCZĘŚCI SAMOCHODOWE ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów