ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) KONTROLER JAKOŚCI
praca : oferty pracy
2023.12.22

KONTROLER JAKOŚCI

Firma POLIKAT poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:KONTROLER JAKOŚCI
Główne zadania osoby na tym stanowisku to:
- badanie jakości i zgodności surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych podczas procesów produkcyjnych w oparciu o specyfikacje techniczne
- kontrola procesów produkcyjnych wg dostępnych instrukcji, procedur w obszarach produkcyjnych
- nadzór nad jakością materiałów od poddostawców
- sporządzanie i nadzór nad dokumentacja jakościową (raporty, zestawienia, analizy, instrukcje)
- kontrola końcowa wyrobu gotowego
- nadzór nad wyrobem niezgodnym
- udział w procesach optymalizacji produkcji i wdrożeń nowych produktów
- prowadzenie i dokumentowanie wewnątrzzakładowych badań
- ścisła współpraca i wsparcie działu produkcji w codziennym rozwiązywaniu problemów
- branie czynnego udziału w audytach certyfikujących oraz inspekcjach zewnętrznych
Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
- komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
- znajomość obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych (suwmiarka, taśma miernicza)
- spostrzegawczość i umiejętność podejmowania szybkich decyzji,
- odpowiedzialność, rzetelność i skrupulatność
- wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe techniczne z zakresu kontroli jakości/ zarządzania produkcją
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- wspierające środowisko pracy
- pakiet świadczeń socjalnych
Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres mailowy z nazwą stanowiska w tytule.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez POLIKAT S. A.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Brzozów
gmina Brzozów, powiat brzozowski, woj. podkarpackie
praca : oferty pracy

Okres wakacji

Firma POLIKAT S. A zachęca uczniów i studentów do składania CV na okres wakacji. Rodzaj umowy: umowa zlecenia, czynności wykonywane na produkcji. Aplikacje

Brzozów
praca : oferty pracy

Oferta pracy - operator linii do produkcji listew

Agencja Pracy Tymczasowej MadFran Sp. z o. o. (dawniej: Nowe Koronki Sp. z o. o. sp. k. ) aktualnie prowadzi nabór na stanowisko „operator linii do produkcji l

Brzozów
praca : oferty pracy

Zastępca Kierownika ds. utrzymania ruchu

Firma POLIKAT S. A. poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko: Zastępca Kierownika ds. utrzymania ruchu. Główne zadania osoby na tym stanowisku to: • Zapewnie

Brzozów
LO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE CZĘŚCI SAMOCHODOWELO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓWZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów